W dniu 5.09 br. w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie odbył się Finał Vivio Ligi Lokalizacji 2021 Akademii Piłkarskiej Vivio!
Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych 2010/2011 i 2012 i młodsi. W grze uczestniczyło kilkaset dzieci z Krosna i miejscowości, w których zlokalizowane są lokalizacje AP Vivio. Oprócz turnieju odbył się mecz pokazowy "Mistrzów Świata", dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, które prowadzi trener Jakub Popielarz - pracownik Miejskiego Ośrodka i Rekreacji oraz założyciel i dyrektor współpracującej z nami Akademii Piłkarskiej Vivio, która jest jedną z największych Akademii w regionie. Równolegle do turnieju przeprowadzony został dla gości piknik rodzinny ze strefą cateringową, lodami, dmuchańcami oraz mini turniejem dla najmłodszych zawodników z roczników 2015, 2016, 2017 i 2018. Po każdej kategorii odbyły się uroczyste ceremonie zakończenia, w których to udział wziął dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Antoni Dębiec i wraz z Jakubem Popielarzem wręczył wszystkim dzieciom medale, dyplomy i wiele nagród specjalnych dla najlepszych zawodników.
To był wyjątkowy dzień dziecięcego sportu i jesteśmy szczęśliwy, ze turniej odbył się w naszych obiektach, a Krosno stało się stolicą podkarpackiej piłki nożnej.

 

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...