Obóz przygotowawczy lidera IV ligi podkarpackiej oraz uczniów wszystkich klas Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Karpaty Krosno odbył się w hiszpańskim nadmorskim kurorcie Parc De Calella.

Zawodnicy zaliczyli łącznie po 10 jednostek treningowych, wśród których dominowały zajęcia na naturalnej murawie kompleksu Catalunya Soccerland.
Nie zabrakło również takich zajęć jak mecz Beach Soccera na malowniczej miejscowej plaży. Warto dodać, że grupa juniorów młodszych miała możliwość zaliczyć trening z hiszpańskimi szkoleniowcami posiadającymi najwyższe z uprawnień UEFA PRO. Nie zabrakło gier testowych, na co złożyły się cztery potyczki z hiszpańskimi rywalami, ponadto drużyny młodzieżowe sprawdziły się w bojach z przebywającymi na obozie Widzewem Łódź i Sokołem Aleksandrów Łódzki.  

Podczas ciężkiej pracy szkoleniowej znalazła się również chwila na zwiedzanie Barcelony i takich miejsc jak Sagrada Familia, stadion i muzeum Camp Nou oraz jednego z najpiękniejszych miejsc w Hiszpanii czyli kurortu Tossa De Mar.

 

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...