Dzisiaj (21.11) znacznie słabsza dyspozycja zespołu Karpaty MOSiR Krosno II, co przełożyło się na wyniki, wprawdzie wygrana 2:0 (25:18, 25:7) z RKS Bolesław Rzeszów, ale w pierwszym secie aż 14 błędów własnych, drugi set już na swoim poziomie bez większych strat. W drugim meczu odbieramy dobrą lekcję siatkówki od MKS V LO Developres Rzeszów, który zagrał dziś dobre zawody pokonując nasze Karpatki 2:0 (25:18, 25:12). Wyciągamy wnioski, nie spuszczamy głowy i walczymy dalej, za tydzień w Krośnie z drużynami z Przemyśla.

Gratulacje dla pierwszej drużyny młodziczek i trenerki Beaty, które dziś w Rzeszowie wygrały oba mecze i bez straty seta są nadal liderem tabeli a Karpaty MOSiR Krosno II nadal w pierwszej trójce, tak trzymać!