25 września 2022 r. w Hali sportowo - widowiskowej MOSiR Krosno odbył się turniej w minisiatkówce w kategorii "trójek", będący również drugą edycją Memoriału Adama Łasowskiego.

Zawody uroczyście otworzył Prezes Karpat Krosno Pan Marcin Janusz oraz Prezes Terenowego Związku Piłki Siatkowej w Nowym Sączu, Pani Grażyna Cempa Pulit.

Na starcie stanęło 30 drużyn, 123 zawodniczek i zawodników z Krakowa, Wieliczki, Nowego Sącza, Piwnicznej, Niepołomic, Staniątek, Przemyśla, Dębicy, Dukli oraz Krosna. Rywalizacja stała na wysokim poziomie sportowym, nie brakowało emocji, wzruszeń oraz wspaniałej zabawy. Po sześciogodzinnych zmaganiach turniej dobiegł końca, wyłonione zostały najlepsze drużyny zawodów.

Zwyciężyła drużyna Dunajca Nowy Sącz, wyprzedzając pierwszą drużynę MOSiR-u Dukla, na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna Karpaty MOSiR Krosno 1.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz koszulki, a najwyżej sklasyfikowane drużyny medale i puchary.