Świetnie spisały się minisiatkarki Karpat MOSiR Krosno w rozegranej 16 czerwca 2023 r., pierwszej historycznej edycji  wojewódzkiego turnieju minisiatkówki plażowej dziewcząt.

48 drużyn w trzech kategoriach wiekowych (4, 5, 6 klasa) rywalizowało na świetnie przygotowanych  boiskach centrum sportowego krośnieńskiego MOSiRu. Łącznie w zawodach wzięło udział ponad 100 dziewczynek z Krosna, Przemyśla, Jasła, Rzeszowa, Jedlicza oraz Radymna.

Wszystkie dzieci świetnie się bawiły, mecze były zacięte, pełne zwrotów akcji oraz wielu długich siatkarskich wymian. Gospodynie okazały się najskuteczniejsze, zwyciężając we wszystkich trzech kategoriach wiekowych. Warto dodać, że wszystkie dzieci trenujące pod okiem trenerów Grzegorza Stareńczaka i Beaty Wosiewicz zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, plasując się na czołowych miejscach turnieju w klasyfikacji końcowej.

W kat. klas czwartych zwyciężyła Anna Szubra i Julia Bajgrowicz, w kat. klas piątych Joanna Stareńczak i Aleksandra Janusz, trzecie miejsce zdobyły Julia Czekaj i Klaudia Glazar, w kat. klas szóstych zwyciężyły Łucja Bobusia i Amelia Ślaska.

Gratulujemy!

Więcej informacji: facebook.com/KSSKarpatyKrosno