14 sierpnia br. odbył się I Krośnieński Piknik Rodzinny. Impreza odbyła się na terenie Kompleksu Basenów Bursaki w Krośnie. Organizatorami byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu.

W programie imprezy znalazło się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych:

  • gry i zabawy dla dzieci, dzieci na obwodzie stacyjnym wykonywały 4 zadania z przyborami. Za wykonanie wszystkich zadań dzieci otrzymywały frotkę, którą wymieniały na upominki w biurze zawodów. W konkurencjach brało udział około 50 dzieci wraz z rodzicami.
  • zawody pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR i Prezesa PIRKFiS, w dwóch kategoriach dorośli - 15 osób, dzieci - 21 osób.
  • turniej siatkówki na wodzie. W turnieju wzięło udział 14 osób, w tym 2 drużyny mieszane po 4 osoby oraz 2 drużyny po 3 osoby. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni.
  • spotkanie z ratownikiem, prezentacja sprzętu ratowniczego, pokaz akcji ratowniczych. Prowadzący Konrad Kadrow przeprowadził pogadankę z dziećmi na temat roli i funkcji stanowiska ratownika wodnego. Dzieci odpowiadały na pytania od publiczności z zakresu ratownictwa. Następnie odbyła się prezentacja sprzętu ratowniczego oraz pokaz akcji ratowniczych z użyciem omawianego sprzętu.
  • prezentacja sprzętu ratowniczo – gaśniczego, oraz zabawy z dziećmi prowadzone były również przez Ochotniczą Straż Pożarną z Pustyn

Piknik cieszył się dużym zainteresowaniem. Z przygotowanych atrakcji skorzystało wielu mieszkańców Krosna i okolic, a piękna pogoda sprawiła, że przybyło na niego ok. 500 osób.

Dziękujemy wszystkim za obecność oraz zapraszamy do przeglądnięcia fotorelacji z zakończonego wydarzenia.

 

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...