W dniach 7 do 8 września 2013 na kortach MOSiR Krosno, odbył się Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży w kategoriach do 10 i 12 lat  oraz  do 14 i 21 lat  - dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora MOSiR Krosno.

W zawodach wzięło udział 41 zawodników z Krosna i okolic, Rzeszowa, Rymanowa Zdroju.

Zwyciężczynią w kategorii wiekowej do 14 lat dziewczyn została Ada Bolanowska (Rymanów Zdrój), drugie miejsce zajęła Wioletta Gościńska (KTZ Return Krosno), trzecie i czwarte miejsce zajęły Julia Krzysztyńska (Rymanów Zdrój), Julia Wolińska (Rymanów Zdrój).

Zwycięzcą w kategorii wiekowej do 14 lat chłopców został Aleks Majewski (Rzeszów), drugie miejsce zajął Karol Kandefer (KTZ Return Krosno), trzecie i czwarte miejsca zajęli Dawid Jaracz (KTZ Return Krosno) i Jakub Paszek (KTZ Return Krosno).

Zwyciężczynią w kategorii wiekowej do 21 lat dziewczyn została Aleksandra Witkoś (Przybówka), drugie miejsce zajęła Ada Bolanowska (Rymanów Zdrój), trzecie i czwarte miejsca zajęły Martyna Zając (Rymanów Zdrój) i Magdalena Piróg (Krościenko Wyżne).

Zwycięzcą w kategorii wiekowej do 21 lat chłopców został Michał Witkoś (Przybówka), drugie miejsce zajął Ludwik Mikulski (KTZ Return Krosno), trzecie i czwarte miejsca zajęli Kacper Janik (KTZ Return Krosno) i Przemysław Lenart (KTZ Return Krosno).

W czasie dwudniowych zawodów zawodnicy wykazali się wysokimi umiejętnościami, walecznością na korcie do ostatniej piłki w grze i sportowym zachowaniem.

Rodzice i opiekunowie zawodników zachwyceni byli miłą i sportową atmosferą podczas turnieju.

Zawody wizytował Z-ca Prezydenta Miasta Krosna Pan Bronisław Baran.