Akademia Cheerleaderek Fragolin osiągnęła niesamowite wyniki na ostatnich Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu Sportowym, które odbyły się 13 kwietnia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim!

Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i determinacji zawodniczek oraz wsparciu fantastycznej społeczności, Akademia wywalczyła:

  • Youth all girl level 3 - 3 miejsce
  • Junior coed level 4 - wicemistrz Polski! 2 miejsce
  • Group stunt level 3 - wicemistrz Polski! - 2 miejsce
  • Junior młodszy all girl level 2 - 7 miejsce
  • Group stunt level 2 - 6 miejsce

Jest to ogromny sukces, który świadczy o niezwykłym talencie i wysiłku całej drużyny!

-- Chcielibyśmy także wyrazić naszą głęboką wdzięczność w stronę naszego partnera - Miasta Krosna za nieocenione wsparcie, które umożliwiło nam udział w tych niezapomnianych zawodach. Dzięki Państwa hojności i wsparciu finansowemu, mogliśmy reprezentować nasze miasto z dumą i zaangażowaniem na ogólnopolskiej arenie sportowej! Dziękujemy również Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Krośnie za wieloletnią współpracę, wsparcie i pomoc. Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągniętych wyników oraz z roli, jaką Miasto Krosno odegrało w naszym sukcesie. To wspólne osiągnięcie, które pokazuje, że ciężka praca, determinacja i wsparcie społeczności są kluczowe dla realizacji naszych marzeń! Dziękujemy wszystkim za wsparcie, które daliście nam podczas tego niesamowitego wyzwania! Jesteśmy niezmiennie wdzięczni za możliwość reprezentowania naszego miasta i kontynuowania naszej pasji! - powiedziała Katarzyna Bogdanowicz, założycielka i właścicielka Akademii.

Partnerami Akademii Cheerleaderek Fragolin są: Miasto Krosno i MOSiR Krosno.