Po raz drugi koszykarze Miasta Szkła musieli uznać wyższość WKK Wrocław. W niedzielę podopieczni Marcina Radomskiego ulegli we Wrocławiu 85:92.

W niedzielnym pojedynku nasz zespół dobrze wszedł w mecz i i po pierwszej kwarcie prowadził z WKK 23:19. Niestety po krótkie przerwie do głosu doszli gospodarze którzy w pierwszych 5 minutach drugiej kwarty zdobyli 13 punktów przy biernej podstawie Biało-Zielonych. W dalszej części kwarty Krośnianie odrobili większość strat, schodząc na przerwę przy stanie 48:45 dla gospodarzy. Po zmianie stron sytuacja na parkiecie zmieniała się jak w kalejdoskopie, raz jedna raz druga drużyna wychodziła na niewielkie prowadzenie . Końcówka trzeciej odsłony ponownie należała do podopiecznych Tomasza Niedbalskiego, którzy wypracowali sobie 8 punktowe prowadzenie 75:67. Koszykarze Miasta Szkła Krosno nie zdołali w 4 kwarcie dogonić zespołu WKK przegrywając niedzielne spotkanie 92:85.

Rywalizacja przenosi się do Krosna gdzie w najbliższą sobotę (17.04) podopieczni Marcina Radomskiego zagrają o być albo nie być w playoff.

WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 92:85 (19:23, 29:22, 27:22, 17:18)

Punkty dla Miasta Szkła Krosno: Szczypiński 20, Czujkowski 19, Ciechociński 14, Wieloch 12, Żmudzki 8, Oczkowicz 6, Ciesielski 4, Krzywdziński 2.

źródło: basketkrosno.pl