Koszykówka
kosz2023-10-15
Termin: niedziela, 15 październik 2023 18:00

Miejsce: Hala sportowo - widowiskowa MOSiR, ul. Bursaki 29

Kolejny mecz koszykarze Miasto Szkła Krosno rozegrają już w niedzielę (15 października) o godzinie 18:00. W hali krośnieńskiego MOSiR-u podopieczni trenera Edmunds’a Valeiko podejmą beniaminka Pekao S.A. 1 Liga Mężczyzn – zespół MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód.

Mimo, że nasz niedzielny rywal ma bilans 0-4 w kilku meczach mocno napsuł krwi przeciwnikowi. W meczu 2. kolejki zespół Marcina Chodkiewicza walczył jak równy z równym w Bydgoszczy przeciwko Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, która jest czołowym zespołem 1 ligi. Podobna sytuacja miała miejsce minionej kolejki kiedy to zespół beniaminka mógł pokusić się o zwycięstwo w Tychach z miejscowym GKS-em. Ostatecznie zespół Sokoła uległ podopiecznym trenera Jagiełki 99:94.

Wzorem ubiegłego sezonu, w przerwie meczu, na Kibiców czeka konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł ufundowaną przez salon Pasja Hair & Beauty . Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Dla dorosłych fanów, w holu głównym hali, dostępny będzie kącik gastronomiczny. W przerwach pomiędzy kwartami nie może zabraknąć cheerleaderek z Akademii Fragolin. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno. Za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ Kusy.

W biurze Klubu będą do nabycia nowe wzory t-shirtów klubowych, koszulki meczowe oraz worki od naszego nowego partnera odzieżowego firmy Cutline Wear Factory. Wkrótce pojawią się kolejne gadżety przygotowywane przez naszego partnera – drukarnię HEDOM.

Do zobaczenia na hali przy ul. Bursaki 29. Początek spotkania w niedzielę (15 października) o godzinie 18:00. Kasa biletowa czynna od godziny 16:00. Przypominamy, że bilety można także nabyć za pośrednictwem portalu basketkrosno.abilet.pl.